Transport Persoane Slatina Austria » 0754-249-630
Transport persoane Slatina Austria : oferim servicii de transport cu microbuzul din Slatina in toate localitatile din Austria, de la o adresa la alta, tur – retur. Contacteaza-ne!
Rezervare Online Aici!
Transport persoane Slatina Austria : transportam persoane si colete pe ruta Slatina – Austria cu microbuzul de peste 15 ani. Transportul pe ruta Slatina – Austria se realizeaza de la adresa la adresa cu microbuze moderne, climatizate si confortabile. Soferii nostri sunt profesionisti, amabili si experimentati. Rezerva acum un bilet pe ruta Slatina – Austria la un pret avantajos – Contacteaza-ne pentru detalii sau orice tip de informatii!
INTREBARI FRECVENTE PENTRU RUTA SLATINA ⥂ AUSTRIA
Care sunt zilele in care se pleaca din Slatina spre Austria?
Microbuzele noastre pleaca zilnic din Slatina spre Austria, plecam: Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri, Sambata si Duminica. Curse zilnice realizate cu microbuzul din Slatina spre toate localitatile din Austria. Cursele din Slatina spre orice localitate din Austria se efectueaza tur - retur, de la o adresa la alta. Contacteaza-ne!
Cat costa un bilet de microbuz din Slatina in Austria?
Costul unui bilet de calatorie pe ruta Slatina - Austria variaza in functie de localitatea din Austria in care vei dori sa ajungi. Contacteaza-ne prin e-mail, telefonic sau completand formularul de contact prezent in acest site iar operatorii nostri responsabili de rutele din Slatina spre Austria iti vor comunica costul exact al biletului.
Care sunt orasele din judetul Olt din care se mai pleaca in Austria?
Plecam in Austria din Slatina, judetul Olt si toate celelalte orase (Caracal, Bals, Corabia, Scornicesti, Draganesti-Olt, Piatra Olt si Potcoava) si localitati din judet. Transportul in Austria se efectueaza tur retur, de la adresa la adresa, pe toate rutele din judet spre Austria.